Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 10:52:51

Молодь Кіптівської громади створила культурно-дозвіллєвий молодіжний простір

02.09.2022   16:15Агенцiя

Молодіжна рада в Кіптівській громаді завершила проект з облаштування культурно- дозвіллєвого простору при Підлісненському будинку культури в рамках конкурсу міні-грантів ГО «Центр Доброчин» за підтримки Європейського фонду за демократію.

В селі Підлісному не було простору для змістовного дозвілля молоді. Тому було вирішено створити сучасний культурно-дозвіллєвий молодіжний простір на базі Підлісненського сільського будинку культури. Запланували провести косметичний ремонт існуючого приміщення та зробити його більш зручним, сучасним та затишним.

Долаючи деякі перепони, несподіванки у вигляді неочікуваних поворотів у ремонті, бо будівля таки трохи "з характером", скептицизм та критику (без якої ну ніяк не обійтися) молоді люди таки створили затишну кімнату, яка вже радо зустрічає відвідувачів.

Наразі цей простір слугує майданчиком для обговорення ідей, командної та індивідуальної роботи, проведення просвітницьких та культурно – масових заходів, а також розвитку волонтерства і пропагування активної участі молоді в житті громади.

Велика подяка Трутню Андрію, Влад Борисенко, Павлу Биковцю, Toxa Garkavko, без яких нічого б не вдалося!

Молодь створила вільний простір, де змістовно проводить вільний  час, розвивається та навчається! Все буде Україна!   

#молодьрулить #молодьсуперсила #молодіжнарада #чернігівщина #youth #молодь #Dobrochyn #EED

Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Розширення можливостей залучення молоді в Чернігівській області», що виконується за фінансової підтримки Європейського фонду за демократію.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 09:51

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

25 квітня: цей день в Україні і світі

25 квітня: цей день в Україні і світі 08:47

ДЕНЬ 792 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 792 RUSSIAN AGRESSION

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.