Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 01 вересня по 8:00 02 вересня 2022 року
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Загибель на водних об’єктах – 1:
В р. Десна біля с. Араповичі Новгород-Сіверського району об 11 год. 20 хв. 01 вересня працівниками Новгород-Сіверської водолазно-рятувальної станції обласної водолазно-рятувальної служби виявлено та піднято на поверхню з води тіло мешканця м. Новгород-Сіверський, 1955 року народження. Обставини та причина смерті встановлюються.
Дорожньо-транспортні пригоди – 1:
В м. Чернігові по вул. Гагаріна, 14 о 07 год. 40 хв. 01 вересня водій автомобіля марки "Audi A4" під час повороту ліворуч не надав переваги у русі водію мотоциклу "Viper ZS 125J" та здійснив з ним зіткнення. Внаслідок пригоди водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до КНП «Чернігівська міська лікарня №2».
Пожежі – 3:
пожежі сухої трави – 3:
- біля с. Вороб'їв Чернігівського району (Любецька ТГ) на відкритій території об 11 год. 15 хв. 01 вересня сталася пожежа сухої трави на площі 1 га;
- біля с. Гремʼячка Новгород-Сіверського району (Семенівська ТГ) на відкритій території о 13 год. 23 хв. 01 вересня сталася пожежа сухої трави на площі 0,5 га;
- біля с. Глядин Чернігівського району (Михайло-Коцюбинська ТГ) на відкритій території о 17 год. 32 хв. 01 вересня сталася пожежа сухої трави на площі 4,5 га.
Причина пожеж - необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
Виявлення та знешкодження боєприпасів:
Протягом доби здійснено 18 залучень піротехнічних розрахунків, за результатами яких виявлено, вилучено та перевезено до місця тимчасового збору 144 ВНП (з початку проведення робіт – 42 256 ВНП).
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 12-18 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 15 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 18 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год., Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 13 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 01 вересня по 20 годину 02 вересня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 4-9º, вдень 18-23º тепла.
По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 6-8º, вдень 20-22º тепла.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною