Журналістам із Сербії показали населені пункти Чернігівщини, які постраждали від російського агресора
1 вересня журналісти Республіки Сербія відвідали найбільш постраждалі мікрорайони м. Чернігова та приміських с.Новоселівка та с.Ягідне Чернігівського району.
Зокрема, завітали до модульного містечка, яке встановлено у с.Новоселівці, та ознайомилися з умовами проживання в ньому.
— На території с.Новоселівка, яке найбільш постраждало від збройної агресії російської федерації, зруйновано 80 % житлового фонду. Більшість мешканців залишилося без житла, — зазначив перший заступник начальника Чернігівської обласної військової адміністрації Костянтин Мегем. — Завдяки допомозі уряду Польщі та Міністерства регіонального розвитку України встановлено це модульне містечко.
Дане містечко може розмістити 350 людей, що повністю закриває потребу тих родин, що залишилися без власного житла.
Загалом на Чернігівщині вже зведено 6 модульних містечок. Це розміщення тимчасове, адже уряд, регіональна та місцева влада активно працюють над довгостроковими варіантами забезпечення людей житлом та відновленням пошкоджених будинків.
Поїздка сербських журналістів по Чернігівщині відбулась за сприяння благодійного фонду «До Перемоги разом» (м.Києв).
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.





