Чернігівською окружною прокуратурою повідомлено про підозру мешканцю Чернігова у шахрайстві
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру місцевому жителю, 1997 року народження.
Він підозрюється у заволодінні чужим майном шляхом обману, вчиненому повторно шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч.3 ст.190 КК України).
Встановлено, що починаючи з липня 2022 року підозрюваний розміщував на інтернет-сайтах оголошення про продаж автомобілів, яких в наявності не мав, для потреб Збройних сил України. Шляхом обману молодик заволодів грошовими коштами 5 потерпілих на загальну суму понад 70 тис. грн. в якості попередньої оплати покупцями витрат на пальне за доставку їм транспортних засобів.
Досудове розслідування за вказаним фактом триває.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Довідково: санкція ч.3 ст.190 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв