Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 02:06:10

Школярі та школярки, використовуючи учнівський проїзний квиток, платитимуть 4 грн за користування громадським транспортом

31.08.2022   09:27Агенцiя

Проїзд у громадському транспорті для школярів та школярок з 1 вересня коштуватиме чотири гривні, за умови наявності учнівської проїзної картки.

Відповідне рішення погодили 30 серпня на засіданні виконкому Чернігівської міської ради, встановлюючи вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті. 

— Ми ціну залишили на рівні минулого року, але вона зберігається під час сплати учнівською карткою. Ви знаєте, що ми запровадили електронний квиток в автобусах і поступово інтегруємо весь громадський транспорт до єдиного стилю, тобто, немає різниці чи це є тролейбус чи автобус, — пояснив начальник управління транспорту ЧМР Олександр Рижий.  

Учнівські картки можна купити в кіосках "Преса", повідомив Олександр Рижий. Саме за її наявності учні та учениці зможуть скористатися пільгою і сплачувати за проїзд чотири гривні. Ця послуга доступна і в тролейбусах, і в автобусах.  У випадку відсутності такої картки квиток коштуватиме 12 гривень. 

Це погоджено в рамках рішення "Про вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті". Ним встановлено для суб’єктів господарювання (незалежно від форми власності, відомчої підпорядкованості та організаційно-правової форми господарювання), які здійснюють перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування, вартість разового квитка 12 грн. 

— Таким чином ми приводимо все у відповідність. Був проведений регуляторний акт, вчора було проведено засідання  міської комісії  з ціноутворення, яка рекомендувала винести даний проєкт рішення на засідання виконкому, — говорить начальник управління транспорту. 

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року