Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 01:29:35

Велосипеди для містян, сервіс та інфраструктура — проєкт “Go Bike Chernihiv” стартував

30.08.2022   22:19Агенцiя

У вівторок, 30 серпня, в Агенції регіонального розвитку відбулася стартова пресконференція проєкту “Go Bike Chernihiv”.

Його метою є покращення сталої міської мобільності в умовах паливної кризи. Впроваджуватиме його команда ГО “Агенція міських ініціатив" у партнерстві з ГО “Еко Місто”.

“Ми бачимо, що в умовах паливної кризи у нашому рідному регіоні зросла кількість велосипедистів. Аби стимулювати цю позитивну тенденцію, ми вирішили створити велосервіс та покращити велоінфраструктуру, що стало базовою ідеєю для проєкту “Go Bike Chernihiv”. Тим більше, що уже тривалий час ми забезпечуємо працівників критичної інфраструктури, соціальних працівників та волонтерів нашої області безкоштовними велосипедами з Європи у рамках кампанії #BikesForUkraine”, — зазначив під час заходу Сергій Безбородько, керівник ГО “Еко Місто”.

У свою чергу, виконавча директорка ГО “Агенція міських ініціатив” Тетяна Романова розповіла про те, що ряд заходів та інфраструктурних рішень заплановані і для громад області. “Не так давно ми оголосили конкурс щодо відбору трьох територіальних громад, з якими зможемо попрацювати в проєкті, та вже отримали 27 мотивованих заявок. До речі, відбір ще триває до 5 вересня включно. Як правило, всі подаються в останній день, тож конкуренція буде дуже висока. І це добре”, — зазначила спікерка.
Варто звернути увагу, що громади, які переможуть у конкурсі, отримають унікальну можливість розвивати велорух на основі експертного дослідження та стратегії розвитку, розроблених у рамках проєкту “Go Bike Chernihiv”. Крім того, вони будуть запезпечені велосипедами та велоінфраструктурою, як і громада Чернігова.

Матеріал підготовлено в межах проєкту "Go Bike Chernihiv", що реалізується ГО "Агенція міських ініціатив" у партнерстві з ГО "Еко Місто Чернігів".

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року