Ювенальними прокурорами скеровано до суду обвинувальний акт за фактом вбивства 7-го хлопчика, скоєного через необережність
Чернігівською обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 25-річного мешканця Прилуцького району, який обвинувачується у вбивстві, вчиненому через необережність (ч. 1 ст. 119 КК України).
Нагадаємо, що за даними слідства, 03 червня 2022 року обвинувачений почав висловлювати 7-річному синові невдоволення через його поведінку. Відчувши раптово виниклу особисту неприязнь до дитини, чоловік штовхнув малолітнього у спину, внаслідок чого останній утратив рівновагу та вдарився животом об бильце крісла. У результаті хлопчик отримав травми органів черевної порожнини з ушкодженням тонкої кишки, які ускладнились розлитим перитонітом. Через три дні він помер удома.
Досудове розслідування здійснювалося слідчим управлінням ГУНП в Чернігівській області.
Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Чернігівська обласна прокуратура
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.