Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 02:12:13

Ювенальні поліцейські Чернігівщини перевірили всі заклади освіти перед початком навчального року

30.08.2022   20:53Агенцiя

Поліцейські спільно з рятувальниками та освітянами проінспектували всі навчальні заклади Чернігівщини на дотримання ними вимог організації навчання в умовах воєнного стану.

Під час інспекцій перевірявся стан бомбосховищ, їх відповідність необхідним вимогам, наявність схеми евакуації, дотримання протипожежної безпеки тощо.

Також поліцейські ювенальної превенції взяли участь у педагогічних радах, на яких обговорили питання спільної роботи під час навчального процесу. Поліцейські та освітяни обговорили алгоритм дій у випадку повітряної тривоги, виявлення підозрілих предметів, замінування закладів, необхідність проведення профілактичних бесід з учнями.

– Станом на сьогодні, 30 серпня, відомо, що 72 школи працюватимуть офлайн (очно). Ще 214 шкіл працюватимуть лише онлайн, серед них – 88 шкіл у прикордонних громадах. У змішаній формі працюватимуть 99 шкіл. З 18 інтернатів 5 працюватимуть очно, 5 – за змішаною формою і 8 – дистанційно. З 427 дитячих садочків наразі працює лише 7 по місту Чернігову, але планується відкриття більше дошкільних навчальних закладів, де усім вимогам відповідають укриття. На жаль, чотири школи на Чернігівщині повністю зруйновані та не підлягають відновленню – дві в Чернігові та дві в Новгороді-Сіверському. Ще 23 школи зазнали пошкоджень внаслідок обстрілів, – розповіла керівниця ювенальної превенції поліції області Оксана Огненко.

Ювенальні поліцейські Чернігівщини і надалі будуть активно працювати як з освітянами, так і з учнями навчальних закладів. Профілактичні заходи, уроки та інформаційні заняття поліцейські проводитимуть з дітьми як у навчальних закладах, так і в онлайн режимі.

Чернігівська обласна поліція

Останні новини Чернігівщини

Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09

Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.

Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.

Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25

У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.

До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43

20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини