Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 00:36:54

Прилуки в смартфоні - новий застосунок про місто

30.08.2022   20:38Агенцiя

Прилучанин Микола Миколюк продовжує оцифровувати рідне місто. Він як фахівець у сфері ІТ-технологій створив новий застосунок, що містить у собі всі основні сервіси Прилук.

Додаток «Прилуки City» призначений не просто для містян, а в першу чергу для гостей міста чи внутрішньо переміщених осіб, які знаходяться саме в Прилуках, для зручності в пошуку та зв’язку з тією чи іншою необхідною установою.

Даний застосунок працює за принципом каталогу сервісів міста. Користувачу лише треба обрати необхідну категорію послуги, після чого додаток покаже всю інформацію.

Як зазначив сам Микола, ідея створення подібного мобільного застосунку виникла вже давно, наразі ж вдається її реалізовувати. Варто зазначити, що інформаційна база додатку постійно оновлюється, додаються нові категорії, номери телефонів, послуги. Також цікавинкою є те, що додаток може надсилати push-повідомлення про якісь важливі події.

Водночас для більш точного та вчасного надсилання повідомлення про подію в місті, як говорить Микола Миколюк, необхідно відцифрувати та систематизувати в принципі всі установи в місті, а також налагодити систему оповіщення в Прилуках. Це можливо зробити, якщо цим займеться Прилуцька міська рада.

джерело

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року