Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 04:49:54

Прилуки в смартфоні - новий застосунок про місто

30.08.2022   20:38Агенцiя

Прилучанин Микола Миколюк продовжує оцифровувати рідне місто. Він як фахівець у сфері ІТ-технологій створив новий застосунок, що містить у собі всі основні сервіси Прилук.

Додаток «Прилуки City» призначений не просто для містян, а в першу чергу для гостей міста чи внутрішньо переміщених осіб, які знаходяться саме в Прилуках, для зручності в пошуку та зв’язку з тією чи іншою необхідною установою.

Даний застосунок працює за принципом каталогу сервісів міста. Користувачу лише треба обрати необхідну категорію послуги, після чого додаток покаже всю інформацію.

Як зазначив сам Микола, ідея створення подібного мобільного застосунку виникла вже давно, наразі ж вдається її реалізовувати. Варто зазначити, що інформаційна база додатку постійно оновлюється, додаються нові категорії, номери телефонів, послуги. Також цікавинкою є те, що додаток може надсилати push-повідомлення про якісь важливі події.

Водночас для більш точного та вчасного надсилання повідомлення про подію в місті, як говорить Микола Миколюк, необхідно відцифрувати та систематизувати в принципі всі установи в місті, а також налагодити систему оповіщення в Прилуках. Це можливо зробити, якщо цим займеться Прилуцька міська рада.

джерело

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.