Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 00:51:55

Французький парламентар допоможе у відбудові Чернігова

30.08.2022   09:49Агенцiя

Депутат парламенту Франції Фредерік Петіт (Frederic Petit) відвідав Чернігів 25-26 серпня. Під час візити до обласного центру Чернігівщини його також супроводжувала голова правління BPW of Ukraine, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» в Чернігівській облраді Юлія Заїка. Вона активно долучилася до організації та узгодження програми візиту депутата в обласний центр Чернігівщини.

За словами Юлії Заїки, на державному рівні оголошено, що Франція надасть допомогу у відновленні Чернігівщини. Відповідно, і депутати парламенту цієї країни прагнуть активно включитися в цей процес. «Франція - партнер у відновлення нашої області. Пан Петіт прибув до Чернігова, аби побачити, що відбувається в регіоні, які проблеми доводиться вирішувати владі й місцевим жителям та допомогти знайти найбільш оптимальні варіанти подолання сучасних викликів», - прокоментувала Юлія Заїка.

Разом із представниками влади депутат парламенту Франції відвідав Національний університет «Чернігівська політехніка», Чернігівську обласну лікарню, геріатричний пансіонат, два навчальні заклади і Чернігівську ТЕЦ.

«Фредерік Петіт за освітою інженер, працював у різних країнах, займаючись підприємницькою, громадською, політичною діяльністю, і його значний досвід та активна життєва позиція допоможуть у відновленні Чернігівщини», - переконана Юлія Заїка.

Депутат французького парламенту подякував за організацію візиту, і відзначив насиченість програми, теплий прийом на Чернігівщині, а також те, що «жодна хвилина перебування не минула даремно».

Фредерік Петіт має намір надати конкретні пропозиції щодо відновлення інфраструктурних об’єктів міста та повідомити про можливість залучення інвестицій.

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року