Чернігівські гвардійці навчали домедичної допомоги та провели показовий виступ кінологів
Нацгвардійці провели заняття з надання першої домедичної допомоги для парафіян монастиря святих верховних апостолів Петра і Павла.
Інструктор військової частини продемонстрував вміст тактичних військових аптечок та розповів про правила використання турнікетів та перев'язувальних пакетів під час кровотечі. Кожен з присутніх мав змогу відпрацювати навички у тампонуванні ран та накладанні турнікетів на різні кінцівки тіла.
«Дуже важливо, щоб кожна людина вміла правильно і швидко надати першу домедичну допомогу тим, хто її потребує, а часто й сама собі. Адже вчасно надана допомога потерпілому є не тільки запорукою успішного подальшого лікування, а й фактором порятунку людського життя», - зазначив інструктор.
Окрім цього, військовослужбовці Нацгвардії познайомили учасників дитячого літнього табору «Канікули з Богом» зі службовим псом Джері-Лі. Малеча була просто у захваті від чотирилапого захисника. Кінолог разом зі своїм вихованцем продемонстрували дітям свою спритність та навички, виконуючи вправи та команди з загального курсу дресирування собак.
Північне оперативно-територіальне об'єднання Національної гвардії України
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.