В управління АРМА передано корпоративні права підприємства, пов’язаного з рф, на понад 30 мільйонів гривень
За клопотанням прокурорів Чернігівської обласної прокуратури арештовано та передано в управління АРМА нерухоме майно та корпоративні права підприємства Чернігівщини, бенефіціарним власником якого є Кіпрська компанія, підконтрольна резидентам російської федерації.
Орієнтовна вартість цього майна становить понад 30 млн грн.
За даними слідства, службові особи підприємства упродовж 2016-2019 років використовували у своїй господарській діяльності комплекс виробничих та складських приміщень, які розташовані на земельній ділянці Чернігівської міської ради площею 82 га.
При цьому, упродовж вказаного періоду, не маючи правовстановлюючих документів на земельну ділянку, службові особи підприємства умисно ухилялися від їх оформлення. Як наслідок, не сплатили понад 42 млн грн земельного податку.
У подальшому легалізували грошові кошти шляхом проведення фінансових операцій.
Досудове розслідування за фактом ухилення від сплати земельного податку у особливо великих розмірах та легалізації (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 3 ст. 209, ч. 3 ст. 212 КК України) здійснюється під процесуальним керівництвом обласної прокуратури слідчим управлінням ГУНП в Чернігівській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області ДСР НП України.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression