Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 14:45:30

У Чернігові викрили нелегальний гральний заклад: 4 особам повідомили про підозру

26.08.2022   10:25Агенцiя

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської окружної прокуратури 4 місцевим жителям повідомлено про підозру в організації і проведенні азартних ігор без належних ліцензійних документів за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

Слідством установлено, що приблизно в червні 2021 року, з метою систематичного отримання незаконних прибутків, підозрювані організували в одному з районів міста Чернігова гральний зал, в якому надавалися послуги з проведення азартних ігор в мережі Інтернет. Вхід до вказаного грального закладу здійснювався за попередньою домовленістю з його адміністратором.

Сторонні особи могли потрапити до гральної зали лише за рекомендаціями постійних гравців або персоналу.

Досудове розслідування за вказаним фактом триває.

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 203-2 КК України передбачає покарання у виді штрафу до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на три роки.
 

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини