Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 07:30:00

Поліцейський з Чернігова Олександр Гавриленко виборов дві золотих медалі на міжнародних змаганнях Warrior Games

24.08.2022   17:37Агенцiя

Інспектор спецпідрозділу обласної поліції КОРД Олександр Гавриленко переміг одразу у двох дисциплінах — паверліфтинг та кульовій стрільбі – на міжнародних змаганнях Warrior Games, які проходять у США.

Олександр народився та виріс у Чернігові. З 2014 по 2016 роки був учасником 4-х ротацій в АТО. У 2015 році отримав осколкове поранення в спину та шию під час мінометного обстрілу. Після реабілітації повернувся до виконання службових обов’язків у складі роти поліції особливого призначення.

У 2017 році Олександр брав участь у Національних Іграх Нескорених та посів третє місце в жимі штанги лежачи, але не увійшов до складу збірної України, що поїхала на Ігри до Канади. А вже наступного року він перейшов з важкої вагової категорії в середню і виборов золоту нагороду з паверліфтинг на Національних Іграх Нескорених 2018. Таким чином, потрапив до збірної України, яку представляв на світових Іграх Нескорених, в австралійському Сіднеї. З Австралії Олександр повернувся з золотою медаллю з паверліфтинг у середній вазі – перше місце він виборов з результатом 177 кг у жимі штанги лежачи.

Цього року поліцейський продовжив готуватися до міжнародних змагань Warrior Games. Олександра підтримували та вболівали за його перемогу не лише дружина Марина та донечка Кіра, а й увесь колектив поліції Чернігівської області.

20 серпня Олександр Гавриленко переміг у кульовій стрільбі стоячи у відкритій категорії: "Для мене особисто це змагання було важким, бо там головний фактор – це концентрація уваги та повний спокій, рівне дихання і багато інших нюансів. Величезне бажання гідно представити країну зробило свою справу. Я дякую тренеру Денису Мустафаєву, що за такий короткий період зміг нас підготувати та поділився професійними навичками у спортивній стрільбі, а також дякую всім за підтримку!»

23 серпня команда України брала участь у змаганнях з паверліфтинг, веслуванні на концепті та баскетболу на візках. За один день наші Воїни вибороли 18 нагород, з них 11 – вищого ґатунку! Відтак, поліцейський Олександр Гавриленко у ваговій категорії до 88 кг подолав штангу вагою 173 кг.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини