На торгівлі гуманітарною допомогою викрито жительку Чернігівщини
За процесуального керівництва Новгород-Сіверської окружної прокуратури спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області жительку міста Чернігова викрито на незаконному використанні з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги.
За даними слідства, одна з громадських організації уповноважила жінку доставити вантаж у вигляді гуманітарної допомоги вартістю майже півмільйона гривень до Новгород-Сіверської об’єднаної територіальної громади.
Проте замість того, щоб доставити гуманітарну допомогу для потреб населення та територіальної оборони, підозрювана реалізувала частину ввіреного їй майна та домовилася з покупцем щодо продажу ще частини партії гуманітарної допомоги вартістю 464 тис грн. Однак не довела свій злочинний умисел до кінця з причин, що не залежали від її волі.
Викрили жінку під час продажу продуктів харчування, засобів особистої гігієни, одягу та амуніції на території іншої громади.
Наразі жительці Чернігівщини повідомлено про підозру у закінченому замаху на продаж товарів (предметів) гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку, вчиненому у значному розмірі під час воєнного стану (ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 201-2 КК України).
Досудове розслідування триває.
Чернігівська обласна прокуратура
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.