Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 00:56:14

У Прилуках працювали два представники від Всесвітньої продовольчої програми ООН

23.08.2022   19:07Агенцiя

Сьогодні, 23 серпня у Прилуках побували представники Всесвітньої продовольчої програми ООН Кетрієн Гоос та голова Київського офісу ВПП ООН Семикрас Валерій.

Про це пише Прилуцька міська рада.

Під час зустрічі відбулася презентація Всесвітньої продовольчої програми (ВПП ООН).

Ця гуманітарна організація ООН надає допомогу у вигляді готівки, ваучерів або продуктів харчування вразливим верствам населення в Україні.

У нашій країні Всесвітня продовольча програма (ВПП) розпочала екстрену операцію з надання продовольчої допомоги людям, які рятуються від війни, після офіційного запиту про допомогу від Уряду України. Нею планується охопити 4,8 мільйона людей щомісяця за допомогою грошових переказів, а також розподілу їжі. ВПП також готується надавати допомогу українцям-переселенцям у країнах, які приймають біженців.

З початку вторгнення росії понад 6 мільйонів українців покинули країну та шукали притулку в сусідніх країнах. Водночас ще 6 мільйонів людей стали внутрішньо переміщеними особами. ВПП ООН найбільша у світі гуманітарна організація, яка рятує життя у надзвичайних ситуаціях та використовує продовольчу допомогу, щоб прокласти шлях до миру, стабільності та процвітання для людей, які відновлюються після конфліктів, лих та наслідків зміни клімату.

Ця Програма працює з багатьма партнерами, державними установами, місцевою владою, організаціями з надзвичайних ситуацій і насамперед найбільш постраждалими спільнотами, щоб ідентифікувати місця та людей, які найбільше потребують підтримки.

джерело

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року