Чотири обстріли за добу: ситуація на Чернігівщині на ранок 23 серпня
За минулу добу російська армія чотири рази обстріляла територію Чернігівської області. Всі обстріли прийшлись на територію Новгород-Сіверського району, зокрема Семенівської громади.
22 серпня, після 11.00 ворог із міномету обстріляв територію біля села Миколаївка Семенівської громади. Нарахували 6 вибухів («приходів»).
Двічі за день росіяни із артилерії обстрілювали територію біля села Залізний Міст Семенівської громади, сумарно більше 10 вибухів.
Увечері після 18.00 год артобстріл Миколаївки повторився.
Повідомлення про жертви та руйнування не надходили.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.