У Ніжині відбувся благодійний фест
21 серпня, на «Зеленій сцені» у Ніжині відбувся вже другий благодійний концерт. Мета благодійного заходу – збір коштів на атомобіль для наших мужніх захисників
Ці вихідні були насиченими у Ніжині. І в суботу, і в неділю відбулися благодійні заходи, де збирали кошти для ЗСУ.
У сквері Лисянського лунала жива музика у виконанні ніжинських талантів, а саме: Олег Пейчев, Анастасія Рибак, Ярослав та Вікторія Йотки, Світлана Ігнатова, Марія Шкурко, Єлизавета Прищепа та Богдан Сіряк, Андрій Колот та інші. Музичний супровід MASTER DJ.
У суботу на благодійному концерті «Крокуємо разом до перемоги!» за 2 гогдини зібрали 17 тис. грн.

У неділю на благодійному фесті «Авто для ЗСУ» під час концерту і благодійного ярмарку за 4 години зібрали 50 тис. грн!

Ніжинці, ви як завжди неймовірні!
Разом до перемоги!
Останні новини Чернігівщини
Суд задовольнив позов прокурора та повернув у власність Чернігівської обласної ради 48 га земель лісу 12:10
Господарським судом Чернігівської області задоволено позов Козелецької окружної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної ради до Остерської міської ради про витребування на користь держави в особі Чернігівської обласної ради земельної ділянки лісового фонду.
"Екологія в дії: пакетам торба!" - долучайтеся до обласного екологічного флешмобу 11:37
3 липня, з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day), на території Чернігівської області відбудеться екологічний флешмоб «ЕКОЛОГІЯ В ДІЇ: ПАКЕТАМ ТОРБА!».
«Досвід має значення» на Чернігівщині: 11 людей віком 50+ вже знайшли роботу 11:20
На Чернігівщині триває реалізація національного проєкту «Досвід має значення», який покликаний допомогти працевлаштувати людей віком 50+, а роботодавцям – отримати досвідчених фахівців.
Підготовка кадрів, розвиток професійної освіти та підтримка зайнятості населення – на засіданні Регіональної ради 10:55
Сьогодні в онлайн-форматі відбулося засідання Регіональної ради з питань зайнятості населення та розвитку навичок.
Під обстрілами, поруч із людьми: як дільничний офіцер Петро Нікітенко несе службу на прикордонні Новгород-Сіверщини 10:14
18 червня – день створення підрозділів дільничних офіцерів поліції. У той час, коли прикордонні населені пункти Новгород-Сіверщини регулярно потерпають від російських обстрілів, дільничні продовжують нести службу поруч із людьми. Один із них — дільничний офіцер Семенівської громади Петро Нікітенко, який уже понад десять років працює на цій території.