Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 22:31:04

Британський мільярдер та меценат Річард Бренсон хоче допомогти у відновленні медичної інфраструктури Чернігівщини

22.08.2022   18:22Агенцiя

Про це Річард Бренсон заявив в інтерв’ю англійській телерадіокомпанії ВВС.

Він, зокрема, зазначив: «Я не можу стояти осторонь тих проблем,з якими стикнулася Україна під час теперішньої російської агресії. Я розумію, що росіяни руйнують не тільки житлові будинки, а і медичні заклади. Гинуть люди, гинуть медики, гинуть пацієнти лікарень. В мене є інформація про руйнування понад семи сотень лікарень в Україні – у Попасній, Авдіїївці, Житомирі, Чернігові та інших населених пунктах багатостраждальної України. Буду спілкуватися із представниками Міністерства охорони здоров’я України, із владою на місцях щодо матеріальної та технічної допомоги зруйнованим лікарням. Знаю, що українська медицина – одна з найкращих у Європі, тому обов’язково підтримаю відбудову лікарень у Чернігові, Сумах, Київській області».

Довідково: Річард Чарльз Ніколас Бренсон - англійський підприємець, засновник корпорації Virgin Group, до складу якої входить одна з найбільш відомих в останні роки Virgin Galactic, що розробляє літак для космічного туризму VSS Unity класу SpaceShipTwo. Нині кількість компаній, які входять до Virgin Group, становить близько 360.

Згідно з оцінками журналу Forbes, розмір статків Бренсона оцінюється у 5 млрд доларів. Щорічно Річард Бренсон витрачає понад 20 мільйонів доларів на меценатство. А протягом нинішнього року він спрямував близько 16 мільйонів доларів на відновлення інфраструктури у низці українських міст.

Додамо: Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко під час наради в Уряді нашої держави зазначив – вже завершено експертний та політичний рівень обговорень щодо відновлення медичних установ в таких областях, як Чернігівська, Київська, Сумська.

«Зараз на рівні головних лікарів лікарень в областях відпрацьовується питання відновлення медичних закладів. Після цього МОЗ візьме участь у дискусії на політичному рівні. Ми повинні розуміти, яку техніку постачати, щоб лікарні відновилися і ми мали доступ до медичної допомоги, так, як це передбачають вимоги ЄС. Ми будуватимемо в Україні європейську медичну систему, щоб забезпечити доступ до медпослуг для всіх за місцем їхнього проживання. Дякуємо всім меценатам, хто нам у цьому допомагає».

Управління охорони здоров'я Чернігівської ОВА

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression