Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 18:35:41

Мешканцю області повідомлено про підозру у колабораційній діяльності

20.08.2022   10:54Агенцiя

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру мешканцю Новгород-Сіверського району у колабораційній діяльності, яка виразилися у публічних закликах до підтримки рішень та дій держави-агресора російської федерації та її збройних формувань (ч. 1 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, 20 березня 2022 року, перебуваючи на території Чернігівської області, за допомогою своєї сторінки у соціальній мережі «Facebok», підозрюваний публічно розмістив та поширив серед невизначеного кола осіб у мережі Інтернет відеоматеріал щодо підтримки рішень та дій держави агресора РФ та її збройних формувань, у якому він закликав не провокувати російські війська, не заважати їм просуватись територією України та підтримувати дії держави-агресора.

Наразі вживаються заходи, спрямовані на всебічне, повне та неупереджене дослідження всіх обставин вчиненого кримінального правопорушення.

Слідство здійснюється Управлінням СБУ в Чернігівській області

Чернігівська обласна прокуратура

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини