Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 липня, 07:08:55

У Чернігові вогнеборці ліквідували пожежу у багатоповерхівці та врятували шестеро людей

20.08.2022   10:15Агенцiя

19 серпня о 14:13 до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир на 4-ому поверсі дев`ятиповерхівки по проспекту Миру, 102 у м. Чернігові.

На місце виклику направлено відділення 3-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста та автодрабину. На час прибуття першого підрозділу в квартирі спостерігалось щільне задимлення та інтенсивне горіння в одній з кімнат. Вогонь швидко розповсюджувався по балкону на сусідні квартири, розташовані поруч.

Оперативно було прийняте рішення на залучення додаткових сил та засобів. Всього до гасіння було залучено три відділення на автоцистернах та двох автодрабинах. Вогнеборці в апаратах захисту органів дихання та зору провели розвідку на місці виникнення пожежі та в сусідніх квартирах. Через сильне задимлення сходової клітини мешканці розташованих поряд квартир та ті, що знаходились на верхніх поверхах не мали можливості покинути небезпечну зону самостійно. Тому, рятувальники провели евакуації двох дорослих та четверо дітей, найменшому з яких 1,5 роки. Злагодженими діями вогнеборців пожежу о 14:37 локалізовано та о 14:57 остаточно ліквідовано.

У результаті пожежі вогнем знищено майно всередині двох квартир, пошкоджено стіни на 4-му поверсі, а також знищено облицювання балкону квартири поверхом вище.

Причина пожежі наразі встановлюється.

 

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За півроку в пологовому будинку Чернігова народилося 954 дитини 17:39

Упродовж червня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 140 немовлят: 64 дівчинки та 76 хлопчиків.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів 16:48

Це не той «топ-5», який ми би хотіли написати, але він вартий вашої уваги більше, ніж будь-що інше.

Прилуцькі поліцейські нагадують дітям про безпеку в Інтернеті під час літніх канікул 16:17

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції провели профілактичний захід на вулицях міста. Під час спілкування з дітьми вони роздали інформаційні листівки з порадами щодо безпечної поведінки в Інтернеті.

У Чернігівській ОВА родинам полеглих захисників передали 67 посмертних нагород 15:36

Державні нагороди і відзнаки від військової частини отримали сім’ї полеглих оборонців.

На Чернігівщині передали військовим 10 генераторів від німецьких благодійників 14:52

У межах тристороннього меморандуму – між Чернігівською ОВА, Благодійним фондом «Help-Ua» та німецькою доброчинною організацією «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія» – передали одній із військових частин 10 генераторів.