Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни
Сергій родом із Чернігівщини, але все своє свідоме життя прожив у столиці. За освітою - юрист.
- Практикував різне право: комерційне, сімейне; допоміг багатьом людям. Працював на підприємствах різної форми власності, була приватна практика. Вважаю, що моє життя завдяки цьому мало і має сенс, - розповідає чоловік.
До повномасштабного вторгнення у чоловіка було кілька спроб стати до лав захисників України. Уранці 24-го лютого Сергій узяв військовий квиток, паспорт і пішов укотре «випробовувати долю», адже попередні спроби протягом кількох років були невдалими.
- Бачив в новинах, як ситуація на сході загострюється, окупанти нарощують сили. Після інформації про перші удари по летовищах сказав дружині, як би не сталося - потраплю до війська, - емоційно розповідає чоловік. - Поставили штамп про взяття на облік. Сказали, якщо готовий, то можна сідати в автобус вже. Зрадів. Вдома не всидів би, коли таке твориться в нашій державі. Я не мав жодних речей з собою. Поїхав додому, аби взяти найнеобхідніше, бо ж думав, що залишуся неподалік Києва. Сталося навпаки, - пригадує чоловік.
За годину захисник повернувся з речами, сів в автобус і вже там від побратимів дізнався, куди відправляється.
- Ми виїхали на Житомирську трасу. Лише тоді наважився запитати у хлопців про те, куди їдемо. Вони мені так весело кажуть: « у 30-ку. Вони зараз на сході, там, де саме пекло», - ділиться спогадами Сергій.
30 окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького
#обличчя_захисників #30_омбр #ОК_Північ
Оперативне командування "Північ"
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.