Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості
Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.
Поки тривав пошук роботи, він старанно дотримувався рекомендацій свого кар’єрного радника: відвідував інформаційні та мотиваційні семінари і тренінги, де насамперед вчився презентувати себе роботодавцю на співбесідах та у телефонних розмовах, складати резюме тощо.
Перешкодою на шляху до швидкого працевлаштування стала війна. Внаслідок активних бойових дій на Чернігівщині чимало підприємств призупинили свою діяльність, а то й зовсім закрилися. Працевлаштуватись навіть у великих містах було важко, а у маленьких містечках та селах й поготів. Отож, коли на початку літа ТОВ «Чернігівський елеватор», що розташований поблизу Борзни в селі Велика Доч, запрацював на повну потужність і почав набирати людей на роботу, вакансії цього підприємства кар’єрний радник запропонувала Андрієві. Безробітного вони зацікавили, адже крім офіційного працевлаштування, роботодавець обіцяв підвіз з Борзни до місця роботи й назад, а ще навчання професійним навичкам безпосередньо на робочому місці. Після успішної співбесіди Андрія було працевлаштовано на «Чернігівський елеватор» техніком-лаборантом.
Якщо ви шукаєте роботу, найбільша база вакансій тут https://chg.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy
Телеграм канал актуальних вакансій «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz
Підписуйтесь також на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv
Чернігівський обласний центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.