Вибухотехніки обласної поліції впродовж двох діб знешкодили 53 вибухонебезпечні предмети
На території Чернігівщини після тимчасової російської окупації залишається багато нерозірваних боєприпасів.
Поліцейські вибухотехніки продовжують очищувати нашу землю від небезпечного заліза та застерігають громадян від відвідувань лісів і полів.
Співробітники вибухотехнічного підрозділу обласної поліції продовжують виявляти та знешкоджувати залишені російськими військами вибухові пристрої. Поліцейські активно працюють над розмінуванням як поблизу Чернігова, так і у віддалених населених пунктах прикордонних громад.
Упродовж попередніх двох діб співробітники вибухотехнічного відділу поліції Чернігівщини обстежили 6 гектарів території. Нерозірвані снаряди, міни, ракети, ручні гранати, вибухові елементи касетних боєприпасів – кількість знешкоджених поліцейськими фахівцями смертельних «подарунків» склала 53 одиниці.
Особливо багато вибухових предметів і пасток знаходяться у місцях, де точилися запеклі бої, на позиціях російських військ тощо.
Саме тому поліцейські наполегливо закликають громадян утриматися від відвідування таких місць та слідкувати, аби цього не робили діти.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.