Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 11:08:33

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

15.08.2022   12:59Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 серпня по 8:00 15 серпня 2022 року

 

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 2 випадки загибелі на водних об’єктах та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 1 особа постраждала.

Аварійні ситуації на мережах життєзабезпечення –  1:

Станом на 06 год. 15 серпня залишаються знеструмленими  5 населених пунктів в Корюківському районі.

Загибель на водних об’єктах –2:

- в р. Десна біля поблизу с. Горбове  Новгород-Сіверського  району (Новгород-Сіверська ТГ) о 18 год. 36 хв. 14 серпня працівниками Новгород-Сіверської  рятувальної станції було піднято на поверхню з води тіло мешканця м. Новгород-Сіверський, 1957 року народження. Обставини події та причина смерті встановлюються.

- в р. Десна біля с. Козероги Чернігівського району (Гончарівська ТГ) о 21 год. 10 хв. 14 серпня піднято на поверхню з води тіло чоловічої статі (особа встановлюється). Обставини та причина смерті встановлюються.

Дорожньо-транспортні пригоди – 1:

В м. Ніжині трапилось зіткнення двох транспортних засобів, одна людина отримала тілесні ушкодження.

Пожежі –3 :

 

пожежі в житловому секторі – 2:

- в м. Чернігові по вул. Івана Мазепи, 13 о 08 год. 02 хв. 14 серпня сталася пожежа в квартирі №15 п'ятиповерхового житлового будинку.  Вогнем знищено майно, пошкоджено внутрішнє облицювання стін та стелі кухні. Ймовірна причина - коротке замикання електромережі.

- в с. Волосківці  Корюківського району( Менська ТГ) по провулку Береговому, 4 о 18 год. 30 хв. 14 серпня сталася пожежа житлового будинку (4х6 м, стіни дерев’яні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни на площі 18 кв.м. Ймовірна причина - коротке замикання електромережі.

 

пожежі сухої трави та сміття –1 :

- біля с. Анисів Чернігівського району (Іванівська ТГ) о 08 год. 45 хв. 14 серпня на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 0,004 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Виявлення та знешкодження боєприпасів:- не зареєстровано

Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-15 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 10 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 15 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 15 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 13 мкр/год.

Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 14 серпня по 20 годину 15 серпня очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. Вітер північно-східний 7-12 м/с. Температура вночі 17-22º, вдень 26-31º тепла. По Чернігову температура вночі 18-20º, вдень 26-28º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини