Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 15:47:52

На Чернігівщині триває набір до лав легіону "Свобода Росії"

15.08.2022   11:27Агенцiя

Про це повідмляється на офіційній сторінці Чернігівського обласного ТЦК та СП.

Легіон «Свобода России»  —  це легіон, сформований у березні 2022 року з числа колишніх військовослужбовців збройних сил російської федерації, а також інших росіян та білорусів, які виявили бажання захистити територіальну цілісність та недоторканість України в умовах повномасштабного вторгнення ворожих військ на її територію. Легіон використовує на нарукавних шевронах прапор біло-синьо-білого кольору замість біло–синьо-червоного прапора російської федерації.

Легіон «Свобода России» був сформований з роти (понад 100 осіб) армії російської федерації, особовий склад якої добровільно перейшов на сторону українських військ, щоб разом "врятувати власні народ і країну від приниження та розрухи".



Джерело
https://cutt.ly/NXrx9AG

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини