Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 08:32:39

У Менській громаді на благодійному ярмарку зібрали 20 тисяч гривень для ЗСУ

15.08.2022   09:17Агенцiя

Центр культури та дозвілля молоді, за ініціативи молодих менян та участі всіх бажаючих жителів міста, провів черговий благодійний ярмарок «Купи смаколик – задонать на ЗСУ»

Минулої п'ятниці Україна вперше відзначила День молоді у Міжнародний день молоді – 12 серпня. Наша юнь дуже швидко подорослішала та змужніла в нових реаліях. Зараз вони захищають свободу на фронті, волонтерять у тилу, активно представляють нашу країну на міжнародній арені, збирають кошти на армію та домівки для тих, хто їх втратив.

Тож благодійний ярмарок «Купи смаколик – задонать на ЗСУ»  – ще одне підтвердження активності та небайдужості нашої молоді. Це вже другий такий захід на Менщині. І якщо на першому вдалося зібрати чотири з половиною тисячі, то сьогодні – аж 20 тисяч гривень.

Молодь, як і дорослі, вірить у перемогу України й вигадує різні способи, щоб долучитися до її наближення.

Менська міська рада

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.