Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів
Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.
![](/uploads/32675-m.jpg)
Вийти на бігову доріжку в рамках цього спортивного заходу мали змогу всі охочі молоді мешканці Мени. Загалом зареєструвалися понад 50 чоловік.
Зі словами вдячності до учасників та всіх присутніх звернулася сестра загиблого захисника Маріуполя — Віталія Горбача.
Всі учасники забігу успішно подолали дистанцію і з гарним настроєм дісталися фінішу.
Після завершення спортивного дійства його організатори провели благодійний ярмарок з метою збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Поліцейські долучилися до цього, передавши свій внесок у спільну скарбничку на підтримку Захисників України.
– Вважаю, що публічні заходи подібного роду необхідно проводити якомога частіше, аби підтримати тих, хто зараз боронить нашу країну і вшанувати пам’ять бійців, які віддали свої життя за Україну – зазначив поліцейський Андрій Дерев’янко.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.