Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 14:10:35

1000 шлюб у Чернігові - шлюб військового

12.08.2022   09:27Агенцiя

Спеціалісти відділу державної реєстрації актів цивільного стану міста Чернігова сьогодні зареєстрували 1000 шлюб - ювілейною парою стали військовий Дмитро та його кохана Аліна.

Наречений стоїть на сторожі повітряного простору над рідним Черніговом, а під час активних бойових дій – захищав столицю. Свою долю зустрів понад 6 років тому в компанії спільних друзів і, як виявилося пізніше, батьки пари разом працюють.

Оскільки Дмитро військовослужбовець, наречені скористалися можливістю одружитися в день подачі заяви, тому, не чекаючи місяць, молодята вже зробили сміливий крок у сімейне життя.

Нагадаємо, з березня 2022 року реєстрація шлюбу стала можливою з дотриманням особливого порядку для певної категорії громадян, таких як військовослужбовці, поліцейські, працівники закладів охорони здоров'я тощо.

Так, наприклад, передбачена можливість проведення державної реєстрації шлюбу на підставі акту про укладення шлюбу, складеного безпосереднім командиром (керівником) вищезазначених осіб. Акт може складатися без особистої присутності одного чи обох наречених з використанням доступних засобів відеозв’язку з тим із наречених, хто відсутній, або з обома відсутніми нареченими.

У Чернігові з початку року таких шлюбів вже зареєстровано близько 10.

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини