Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 11:33:02

На Чернігівщину продовжує надходити допомога від міжнародних донорів

12.08.2022   08:33Агенцiя

Чернігівська область продовжує отримувати гуманітарну допомогу від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

10 серпня, представниками ГО «Єдиний волонтерський центр» та Чернігівської обласної військової адміністрації передано спорядження для підрозділів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області. Це — 40 бензорізів для аварійно-рятувальних робіт, а також 100 термосумок для забезпечення потреб населення у зимовий період у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

- Дане спорядження потрібно для роботи наших рятувальників у теперішніх умовах, де багато розборів та завалів, - підкреслив Юрій Трояновський, представник ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Нагадаємо, що вартість усієї допомоги, яка буде передана до області, складатиме понад 13 мільйонів гривень. Фінансування допомоги здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проєкту «Зміцнення громадської довіри (UCBI III)».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини