Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 18:53:54

З 8 серпня буде перекрито рух автотранспорту на куті вулиць Мстиславської і Гоголя та біля будинку №31 на Тарновського

08.08.2022   09:42Агенцiя

Для проведення робіт на водопроводі та каналізаційному колекторі КП «Чернігівводоканал» з 8 серпня буде перекрито рух автотранспорту. Рішення погоджено на засіданні виконавчого комітету 4 серпня.

Роботи необхідно виконати для недопущення витоків стоків на поверхню і в подальшому відключення від водопостачання центральної частини Чернігова, через провал асфальтобетонного покриття, що утворився на куті вул. Мстиславська та вул. Гоголя у зв’язку з повною руйнацією каналізаційного колодязя на самопливному залізобетонному каналізаційному колекторі, побудованому у 1957 році. Для цього необхідно провести заміну каналізаційного колодязя.

Також, у зв’язку з асфальтуванням вулиці Тарновського на ділянці від Гетьмана Полуботка до Коцюбинського з метою забезпечення безперебійного водопостачання мешканцям міста, потрібно терміново провести роботи з перепідключення на магістральний водогін Ду500 мм багатоповерхового житлового будинку №31 по вулиці Гетьмана Полуботка та трьох приватних будинків

 

Для виконання ремонтних робіт будуть перекриті ділянки: 

  • на куті вулиць Мстиславської та  Гоголя з 08:00 години 8 серпня по 17:00 годину 12 серпня; 

  • на вулиці Тарновського біля будинку №31 з 8:00 години 8 серпня по 17:00 годину 12 серпня.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини