Тимчасова переправа через Десну не працюватиме 3 дні
У зв’язку з технічною необхідністю, рух всіх видів автомобільного транспорту між Черніговом та Києвом з 5 по 7 серпня здійснюватиметься дорогою Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів.
Це – виїзд через с. Павлівка. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернігівській області.
Просимо водіїв враховувати перерву у роботі переправи під час планування поїздок до столиці, у громади на лівому березі Десни та у зворотному напрямку.
У ці дні на Десні триватимуть роботи з усунення наслідків бойових дій та прибирання пошкоджених конструкцій. Роботи здійснюватимуться на глибині та пов’язані з підвищеним рівнем небезпеки.
Просимо з розумінням поставитися до ситуації, адже роботи, які проводитимуться у цей час, потрібні для майбутнього відновлення мосту, зруйнованого російськими військами.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression
