Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 19:34:36

Поліція розслідує обставини ДТП з постраждалими в Корюківському районі

01.08.2022   14:26Агенцiя

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди в одному з сіл Сновської громади, вчиненої п’яним водієм легковика. Внаслідок ДТП двоє людей зазнали травм.

На місце події негайно прибула група реагування поліції Корюківського району та слідчо-оперативна група.

Поліцейські встановили, що 53-річний водій "Hyundai" не врахував дорожню обстановку та не впорався з керуванням.

Внаслідок цього автівка здійснила наїзд на худобу, яка рухалась в попутному напрямку. Згодом легковик перекинувся та зіткнувся з електроопорою. 

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди двоє пасажирів іномарки зазнали травм та були доставлені до лікарні.

Працюючи на місці події, поліцейські перевірили водія автівки на стан алкогольного сп’яніння. Тест виявився позитивним, рівень алкоголю в крові чоловіка перевищив гранично допустиму межу у понад сім разів.

За фактом дорожнього інциденту поліція відкрила провадження за частиною 1 статті 286-1 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом у стані сп’яніння, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження). Її санкція передбачає позбавлення волі на строк до 3 років.

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини