Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 липня по 8:00 26 липня 2022 року
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1особа.
Стан забезпечення споживачів житлово-комунальними послугами:
1. Об’єкти теплопостачання - зруйновано або пошкоджено 26 об’єктів.
2. Об’єкти водопостачання та водовідведення – зруйновано або пошкоджено 14 об’єктів та водопровідно-каналізаційні мережі.
3. Газопостачання – 0,7 тис. абонентів у 22 населених пунктах області не отримують послугу з постачання природного газу.
4. Електропостачання – станом на 06 год 26 липня послуга з електропостачання не надається 35 абонентам, а саме:
Внаслідок бойових дій – відключених населених пунктів немає, але з різних обставин електропостачання не надається 35 абонентам;
Загибель на водних об’єктах – 1:
В с. Сорокошичі, Чернігівського району (Козелецька ТГ) з Київського водосховища о 18 год. 10 хв. 25 липня піднято на поверхню з води тіло мешканця м. Київ, 1981 року народження. Обставини події та причина смерті встановлюються.
Пожежі – 1:
пожежі в житловому секторі – 1:
- в с. Сеньківка Чернігівського району (Городнянська ТГ) о 16 год. 10 хв. 25 липня сталася пожежа господарчої будівлі (5х9 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття по всій площі. Причина – артилерійський обстріл. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.
Виявлення та знешкодження боєприпасів:
Протягом доби здійснено 16 залучень піротехнічних розрахунків, за результатами яких виявлено, вилучено та перевезено до місця тимчасового збору 215 ВНП (з початку проведення робіт – 35 838).
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 14 мкр/год., Прилуки – 14 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год., Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 25 липня по 20 годину 26 липня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів, вночі та вранці місцями слабкий туман. Вітер північний 5-10 м/с. Температура по області вночі 11-16º, вдень 23-28º тепла.
По м. Чернігову мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північний 5-10 м/с. Температура вночі 13-15º, вдень 25-27º тепла.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.