Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 20:06:01

Рятувальники Чернігівщини навчають учнівську молодь правилам безпеки

25.07.2022   19:52Агенцiя

Тема безпеки життя дитини – це формування в неї свідомого ставлення до збереження особистого життя й здоров’я шляхом набуття теоретичних знань та практичних умінь.

Щоб виховання у дітей різного віку навичок безпечної поведінки було не лише корисним, а й більш цікавим – фахівчині Служби порятунку «101» проводять уроки безпеки з малюками в ігровій формі, а зі старшокласниками на більш серйознішому рівні. Такі заняття в умовах сьогодення особливо потрібні підростаючому поколінню. Тому рятувальники постійно проводять роботу з дітьми. Основна мета таких зустрічей - навчити хлопців та дівчат уникати небезпек та правильно діяти в різних життєвих ситуаціях.

 

ГУ ДСНС України у Чернігівський області

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини