Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 22:36:47

Обласна лікарня отримала ліки та медикаменти від Агенції медичних резервів

25.07.2022   08:46Агенцiя

Минулого тижня до Чернігівської обласної лікарні надійшли вісімнадцять палетів ліків та медикаментів від Агенції медичних резервів, шо є частиною державної установи Агенція стратегічних резервів.

Це друга така поставка – перша була місяць тому. Фактично - ліки з усієї Європи.

В основі – перелік першочергових препаратів, що необхідні для лікування та яких не вистачає. Ці поставки стали можливі завдяки ініціативі бурмістра Дембіци Mariusz Szewczyk, який відвідував Чернігівщину в травні 2019 та у вересні 2021 р.

Наша особлива вдячність та щиросердна повага пані Marlena Szajer, яка взяла на себе основний тягар роботи. Вона представляє  Всепольську асоціацію податкових консультантів.

Транспорт до України організувала фундація Гентес та пані Катерина Цоромінас, з української сторони допомогали Тетяна Пєтухова та Олександр Батюк (ГО "Україна в серці").

Медикаменти привіз водій-волонтер Павло з Берестечка. Цілу акцію координувала фундація Енкора.

Володимир Бойко

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини