Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 20:02:35

Обласна лікарня отримала ліки та медикаменти від Агенції медичних резервів

25.07.2022   08:46Агенцiя

Минулого тижня до Чернігівської обласної лікарні надійшли вісімнадцять палетів ліків та медикаментів від Агенції медичних резервів, шо є частиною державної установи Агенція стратегічних резервів.

Це друга така поставка – перша була місяць тому. Фактично - ліки з усієї Європи.

В основі – перелік першочергових препаратів, що необхідні для лікування та яких не вистачає. Ці поставки стали можливі завдяки ініціативі бурмістра Дембіци Mariusz Szewczyk, який відвідував Чернігівщину в травні 2019 та у вересні 2021 р.

Наша особлива вдячність та щиросердна повага пані Marlena Szajer, яка взяла на себе основний тягар роботи. Вона представляє  Всепольську асоціацію податкових консультантів.

Транспорт до України організувала фундація Гентес та пані Катерина Цоромінас, з української сторони допомогали Тетяна Пєтухова та Олександр Батюк (ГО "Україна в серці").

Медикаменти привіз водій-волонтер Павло з Берестечка. Цілу акцію координувала фундація Енкора.

Володимир Бойко

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини