Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 19:17:26

У Холминській громаді оновили газове обладнання

22.07.2022   09:00Агенцiя

Фахівці «Чернігівгазу» замінили будинкові регулятори тиску газу в оселях жителів смт Холми та села Рибинськ Корюківського району.

Замість регуляторів старого зразка встановили 415 регуляторів італійського виробництва, які є еталоном якості серед газорегулювального обладнання.

Будинкові регулятори потрібні для підтримання тиску газу на тому рівні, на якому працюють побутові газові прилади. Окрім запобіжних клапанів, регулятори оснащені фільтрами, які очищують газ від сторонніх часток, пилу, окалини, іржі, смолистих речовин.

Нові регулятори завдяки якісній конструкції стабільно працюють навіть у несприятливих зовнішніх умовах – зокрема, вже довели свою надійність під час бойових дій на Чернігівщині. Завдяки якості конструктивних елементів такі регулятори не відключалися внаслідок таких фізичних впливів, як значні вібрації та вибухові хвилі.

Крім того, на відміну від регуляторів попередніх поколінь, які встановлювалися при будівництві мереж, вони не вимагають постійної заміни деталей, а лише періодичного обслуговування.

Термін експлуатації встановлених регуляторів – 15-20 років.

За інформацією АТ «Чернігівгаз»

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини