За добу на Чернігівщині виявлено 177 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 15 липня
Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 31 раз залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 177 таких предметів.
Всього з початку воєнних дій вилучено 33765 вибухонебезпечних предметів.
За останню добу в області зареєстровано 1 пожежу у житловому секторі.
Протягом доби рятувальники 3 рази залучалися до надання допомоги та проведення пошукових робіт. Зокрема, демонтували конструкції пошкодженої школи № 19 у Чернігові.
за інформацією ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22
Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.
Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20
Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.
У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49
10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.
Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08
Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.