Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 вересня, 22:05:46

Прокуратура припинила незаконне використання майже 250 га земель, переданих лісгоспом у користування приватному товариству

13.07.2022   09:56Агенцiя

Північним апеляційним господарським судом задоволено апеляційну скаргу обласної прокуратури на рішення Господарського суду Чернігівської області від 29.11.2021,

яким відмовлено у задоволенні позову прокуратури, заявленого в інтересах Новгород-Сіверської міської ради та Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області до одного з лісогосподарських підприємств та приватного суб’єкта господарювання про визнання недійсним договору про спільний обробіток землі.

Своїм рішенням апеляційний суд підтвердив позицію прокурора про незаконність укладення сторонами правочину, за яким лісогосподарським підприємством передано в оренду приватній структурі майже 250 га земель для товарного сільськогосподарського виробництва. Укладений між відповідачами правочин був удаваним, адже сторони не мали на меті спільно займатися обробітком земель. Весь цикл з виробництва агропродукції здійснювався виключно приватним підприємством з комерційною метою.

Як результат, удаваний правочин щодо 6 земельних ділянок державної власності площею майже 250 га, загальна оціночна вартість яких становить 146 млн. грн., визнано судом недійсним.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості підтримує переселенців 18:40

Вчора відбулася робоча поїздка директора та заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник та Сергія Роговцявідповідно на Корюківщину.

Поліція Чернігівщини закликає водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися правил дорожнього руху 18:15

Співробітники груп реагування патрульної поліції Чернігівщини проводять профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху та слідкують за неухильним дотриманням ПДР як водіями, так і пішоходами.

Мобільний клас із мінної безпеки курсує Чернігівщиною 17:51

Сьогодні киїнські ліцеїсти мали змогу дізнатися про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів їх види, наслідки необережного поводження, а також основні вимоги у разі виявлення підозрілих предметів.

Патрульні виявили медпрепарати, які можуть бути наркотичними речовинами 17:09

Вчора на стаціонарному посту "Кіпті" патрульні поліцейські під час контролю транспортних засобів звернули увагу на громадянина, що був пасажиром мікроавтобусу Mercedes.

В пам'ять поліцейських, які героїчно загинули під час оборони Чернігова, висадили вічнозелені дерева 16:23

Сьогодні співробітники поліції разом з родинами загиблих колег висадили туї на знак вічної пам’яті про Володимира Настича, Дмитра Музирьова, Дмитра Лук’яненка та Олексія Христенка

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини