Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 12:45:04

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів, залишений військовими рф

13.07.2022   09:39Агенцiя

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з представниками військової служби правопорядку із залученням кінологічної служби та поліцейських вибухотехніків виявили у покинутій будівлі схрон, облаштований окупаційними військами рф.

Під час відпрацювання населених пунктів, які тимчасово перебували під окупацією військ російської федерації, поліцейські виявили поблизу одного з сіл Чернігівського району сховок зі зброєю та боєприпасами.

У схроні зберігалися: гранатомет РПГ-27; два цинки з набоями до автоматичної стрілецької зброї калібрів 7,62 мм та два цинки – 5,45 мм; 6 ручних гранат Ф-1 та РГД-5 з запалами до них; 6 ручних кумулятивних гранат для враження танків; дві тротилові шашки з детонаторами; дві протитанкові міни.  

Все знайдене поліцейські вилучили. Зброю та боєприпаси в подальшому було передано на потреби Збройних Сил України.

Поліцейські нагадують, що у разі виявлення боєприпасів, військової техніки, інших небезпечних чи підозрілих предметів – повідомляйте до поліції.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26

Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.

Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44

Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.

Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22

З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.

Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47

У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.

Учениця з Коропа здобула диплом ІІ ступеня на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології 10:36

Успіхи чернігівських школярів на всеукраїнському рівні вкотре доводять, що наполегливість допомагає долати будь-які виклики.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини