«Навіть якщо нам не буде, чим воювати, ми будемо гризти їх зубами» - захисник Чернігова на позивний «Богомол»
Смак військової служби відчув ще у далекому 1985 році на Закавказзі, коли був строковиком-прикордонником. Потім до 2008 року проходив службу у підрозділі Міністерства внутрішніх справ. «Я з бандитами служити не буду» - так сказав чоловік, коли до влади прийшов президент-втікач Янукович.
![](/uploads/32514-m.jpg)
У 2014 році «Богомол» ходив до військкомату і просився у військо. Але тоді не взяли, казали, прикордонники не потрібні. Все ж таки потрапив у Збройні Сили України у 2017 році. Відвоював і на Луганщині, і на Донеччині.
З 24 лютого цього року став на захист Чернігівщини.
Виконував завдання разом із розвідувальним підрозділом, хоча сам – командир бойової машини. За цей час, каже, побував майже в усіх точках Чернігова та області. Бо приходилося не тільки вивідувати розвідінформацію, а й вивозити поранених, охороняти об’єкти тощо.
Запам’ятався «Богомолу» день 21 березня, коли він із побратимами вступив у ближній бій з росіянами на кладовищі «Яцево». Каже, бачив їх зблизька, вони були вишколені та «упаковані».
- Навіть якщо нам не буде, чим воювати, ми будемо гризти їх зубами, - так говорить військовий про готовність обороняти свою землю. – Це тільки маразматик захоче знову сюди лізти. Хай спробують!.. А ми, поки є час, підвищуємо свою майстерність, відпочивати нема коли. От коли переможемо, тоді будемо відпочивати. У мене є таке бажання: пройтися по Красній площі парадом.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.