Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 18:36:10

«Навіть якщо нам не буде, чим воювати, ми будемо гризти їх зубами» - захисник Чернігова на позивний «Богомол»

11.07.2022   12:26Агенцiя

Смак військової служби відчув ще у далекому 1985 році на Закавказзі, коли був строковиком-прикордонником. Потім до 2008 року проходив службу у підрозділі Міністерства внутрішніх справ. «Я з бандитами служити не буду» - так сказав чоловік, коли до влади прийшов президент-втікач Янукович.

У 2014 році «Богомол» ходив до військкомату і просився у військо. Але тоді не взяли, казали, прикордонники не потрібні. Все ж таки потрапив у Збройні Сили України у 2017 році. Відвоював і на Луганщині, і на Донеччині.

З 24 лютого цього року став на захист Чернігівщини.

Виконував завдання разом із розвідувальним підрозділом, хоча сам – командир бойової машини. За цей час, каже, побував майже в усіх точках Чернігова та області. Бо приходилося не тільки вивідувати розвідінформацію, а й вивозити поранених, охороняти об’єкти тощо.

Запам’ятався «Богомолу» день 21 березня, коли він із побратимами вступив у ближній бій з росіянами на кладовищі «Яцево». Каже, бачив їх зблизька, вони були вишколені та «упаковані».

- Навіть якщо нам не буде, чим воювати, ми будемо гризти їх зубами, - так говорить військовий про готовність обороняти свою землю. – Це тільки маразматик захоче знову сюди лізти. Хай спробують!.. А ми, поки є час, підвищуємо свою майстерність, відпочивати нема коли. От коли переможемо, тоді будемо відпочивати. У мене є таке бажання: пройтися по Красній площі парадом.

Оперативне командування "Північ"

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини