Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 19:52:40

На Прилуччині працюють над переводом закладів бюджетної сфери на альтернативні види палива

08.07.2022   08:38Агенцiя

5 липня у Прилуцькій районній державній адміністрації провели нараду з представниками комунальних підприємств та громад Прилуцького району по питанню переходу об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства на альтернативні види палива.

Про це йдеться на сайті Прилуцької РВА.

В Прилуцькій РВА припускають, що опалювальний сезон 2022/2023 років може бути дуже складним через масштабне вторгнення російської федерації в Україну, очікуване зростання ціни та дефіциту природного газу.

«Одним з найважливіших питань є забезпечення об’єктів бюджетної сфери теплом», - йдеться в повідомленні.

У ході наради було наголошено, що метою органів влади на місцях має бути зменшення споживання природного газу та впровадження альтернативних видів палива. 

Про досвід впровадження в 2021 році заходів з термомодернізації  розповіли представники Ладанської та Парафіївської селищних рад.

Також розглянуто заплановані громадами на 2022 рік заходи щодо скорочення та заміщення споживання природного газу та проблемні питання по підготовці до осінньо-зимового періоду 2022/2023 років.

З метою якісної підготовки до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 років рекомендовано міському, селищним, сільським головам взяти під особистий контроль питання виконання планових показників з комплексної підготовки господарського комплексу та закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 років та визначення шляхів щодо впровадження енергозберігаючих заходів та перехід на альтернативні види опалення.

Фото: ілюстративне

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини