На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни
У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.
Про це під час пресконференції в Укрінформі повідомив начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.
“Під час воєнних дій ми мали понад 25 зруйнованих мостів у Чернігівській області. Зараз відновлено 19 переправ. Частина з них відновлена на тимчасовій основі, інша частина — повноцінно збудовані нові мости. Ми й надалі плануємо будувати постійні мости, бо розуміємо, що в тимчасових переправ є певні сезонні обмеження. Хочу подякувати Укрзалізниці за відновлене залізничне сполучення. До холодів ми маємо ще 3-5 місяців для завершення робіт”.
За словами начальника Чернігівської ОВА після ремонту частини доріг автомобільний шлях із Чернігова до Києва скоротився до півтори години часу.
Як повідомлялося, у лютому-березні Чернігівська область понад місяць була зоною активних бойових дій. У квітні Збройні сили України звільнили область від російських загарбників.
У державному реєстрі зруйнованих і пошкоджених будинків на Чернігівщині - понад 5 тисяч об'єктів.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.