Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 5 липня
У Чернігівській області 5 липня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.
Підрядні організації продовжували замінювати вікна у Чернігівській обласній лікарні, Чернігівській міській лікарні №3, обласній психоневрологічній лікарні та обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області здійснює відновлення автошляхів на пріоритетних напрямках руху. Цього дня у роботах було задіяно 122 працівники та 67 одиниць техніки підрядних організацій.
На дорозі Т-25-24 Борзна — Ічня — Прилуки пневмоструменевим методом відновили 510 кв. метрів покриття.
На двох ділянках автошляху Т-25-27 Бобровиця — Свидовець — Новий Биків — Ічня здійснили ремонт на площі 286 кв. метрів.
Аварійний ремонт продовжували на трасі Н-28 Чернігів — Городня — Сеньківка та відремонтували 167 кв. метрів покриття.
Ще 142 кв. метри гарячим асфальтобетоном відремонтували на автошляху Р-82 Сосниця — Короп — Поліське.
На шляху М-01 Київ — Чернігів дорожники ремонтували та встановлювали металеві бар’єрні огородження.
На одному з мостів на дорозі Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин вкладали шар покриття — 900 кв. метрів.
На трасі Н-07 Київ — Суми — Юнаківка продовжували фрезерувати покриття для подальшого ремонту та опрацювали 430 кв. метрів.
На двох ділянках шляху Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів проводили ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном та відновили 136 кв. метрів покриття. Ще на одній — здійснювали ремонт асфальтоукладальником.
Чернігівська ОВА
Останні новини Чернігівщини
Суд задовольнив позов прокурора та повернув у власність Чернігівської обласної ради 48 га земель лісу 12:10
Господарським судом Чернігівської області задоволено позов Козелецької окружної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної ради до Остерської міської ради про витребування на користь держави в особі Чернігівської обласної ради земельної ділянки лісового фонду.
"Екологія в дії: пакетам торба!" - долучайтеся до обласного екологічного флешмобу 11:37
3 липня, з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day), на території Чернігівської області відбудеться екологічний флешмоб «ЕКОЛОГІЯ В ДІЇ: ПАКЕТАМ ТОРБА!».
«Досвід має значення» на Чернігівщині: 11 людей віком 50+ вже знайшли роботу 11:20
На Чернігівщині триває реалізація національного проєкту «Досвід має значення», який покликаний допомогти працевлаштувати людей віком 50+, а роботодавцям – отримати досвідчених фахівців.
Підготовка кадрів, розвиток професійної освіти та підтримка зайнятості населення – на засіданні Регіональної ради 10:55
Сьогодні в онлайн-форматі відбулося засідання Регіональної ради з питань зайнятості населення та розвитку навичок.
Під обстрілами, поруч із людьми: як дільничний офіцер Петро Нікітенко несе службу на прикордонні Новгород-Сіверщини 10:14
18 червня – день створення підрозділів дільничних офіцерів поліції. У той час, коли прикордонні населені пункти Новгород-Сіверщини регулярно потерпають від російських обстрілів, дільничні продовжують нести службу поруч із людьми. Один із них — дільничний офіцер Семенівської громади Петро Нікітенко, який уже понад десять років працює на цій території.