Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька
До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.
Про щасливий фінал рятівної місії повідомили в Ічнянській міській раді 30 червня.
Йдеться по жительку Ічнянщини Людмилу Сірик та її 11-річного онука Олександра.
«Тисячі кілометрів складної дороги, сповнених небезпек, завершились успішно», - йдеться в повідомленні.
Аби повернути хлопчину до бабусі на Ічнянщину була організована та проведена справжня «рятівна місія». До неї на різних етапах були залучені Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та особисто міністр Ірина Верещук, Міграційна служба Чернігівської області та її Ічнянський сектор, Служба у справах дітей Чернігівської ОДА, голова Ічнянської громади Олена Бутурлим, виконавчий комітет, служба у справах дітей Ічнянської міської ради під керівництвом Галини Матвієнко, та депутат Лариса Реус, до якої вперше за допомогою звернулась бабуся Олександра.
Привітали з поверненням хлопчика та його героїчну бабусю в Ічнянській міській раді.
«Щиро радію, що попри всі труднощі, головний результат досягнуто - дитина у безпеці»,- зазначила міський голова.
Фото: Ічнянська міська рада
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.