У відбудові Чернігівської школи №19 допомагатимуть американські партнери
У понеділок, 20 червня, на Чернігівщину знову завітала міжнародна організація «Global Empowerment Mission» («GEM») разом з фондом «Life Quality fund».

Ці організації вже неодноразово підтримували нашу область. Заступник начальника обласної військової адміністрації Дмитро Іванов ознайомив представників з поточною ситуацією в області.
«Дуже цінно у такі складні часи відчувати міжнародну підтримку. Особливо приємно, коли вона стає систематичною. Щиро дякуємо», — зазначив Дмитро Іванов.
Представники фондів ознайомилися з масштабами руйнувань внаслідок воєнних дій безпосередньо у Чернігові. Під час огляду зруйнованих об’єктів за пропозицією обласної адміністрації організація «GEM» ухвалила рішення, що допомагатиме у відбудові міської школи №19.
«Ми відновимо критично пошкоджені елементи будівлі: вікна, дах. Для того, щоб в максимально короткий термін відновити освітній процес та повернути близько 2000 дітей до навчання», — наголосив засновник «GEM» Майкл Каппоні.
Також благодійники завітали до волонтерського центру в мікрорайоні Бобровиця. За їхньої підтримки мешканцям постраждалого району роздали близько 200 продуктових наборів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.