У Чернігові зафарбували понад 70 наркореклам
Наприкінці минулого тижня в обласному центрі правоохоронці та громадські активісти провели спільну акцію щодо боротьби з рекламою наркотиків, яку зловмисники залишають на фасадах будинків та парканах.
Озброївшись балончиками з фарбою, поліцейські, співробітники філії Державної установи "Центр пробації", представники чернігівської філії Міжнародної антинаркотичної асоціації, інших громадських організацій зафарбували понад 70 шкідливих для життя громадян написів.
— Інформацію про локації збирали заздалегідь. Нам у цьому дуже допомагають волонтери і просто небайдужі громадяни, які постійно повідомляють про появу нових вбивчих графіті. До речі, навіть під час активних бойових дій такі вказівки продовжували з’являтися у місті. Тож ймовірно деякі торговці взагалі нікуди не виїжджали, — розповів радник начальника Чернігівської ОВА Артем Носуля.
Завдяки подібним акціям реалізація наркотиків ускладнюється, переконані активісти. Тому зупинятися не збираються — нова інформація перевірятиметься з відповідним реагуванням.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression