У Прилуках діє «банк одягу»
У Прилуцькому територіальному центрі соціального обслуговування діє «банк» одягу і взуття.
Тут люди соціально-незахищених верств населення можуть безкоштовно отримати вживані речі, які принесли соціально-відповідальні прилучани.
У коментарі ТК «Прилуки» завідуюча відділенням натуральної та грошової допомоги Прилуцького центру соціального обслуговування Ніна Яковенко розповіла, що нині у «банку» вже є багато речей, зокрема одягу. Всі – мають пристойний стан.
«В нас і білизна є, і брюки є, і сукні, і жіночі і чоловічі светри. Все, що потрібно. І верхній одяг ми також забезпечуємо», - додала вона.
Отримати ці речі безкоштовно можуть містяни, які опинилися у складних життєвих обставинах. Це як безпосередньо відвідувачі Центру, так і внутрішньо-переміщенні особи.
Речі, які сформували «банк» одягу і взуття приносять самі містяни. Це можна робити щодня.
Територіальний центр, в якому діє «банк» одягу і взуття знаходиться по вулиці Короленка, 8 (біля автовокзалу).
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.
На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39
У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.
На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47
Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.
Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35
26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.