Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 05:12:21

У Ніжині роздумують над використанням індивідуального опалення

17.06.2022   08:26Агенцiя

У зв’язку з масштабною військовою агресією російської федерації одним з актуальних питань є зменшення споживання природного газу до рівня власного видобутку.

В сьогоднішніх реаліях газовий ресурс дефіцитний і дуже дорогий. Наразі споживання газу в Україні суттєво впало через серйозні руйнування інфраструктури внаслідок бойових дій. Також окупанти знищили або пошкодили деякі газові родовища, де здійснювався видобуток. На даному етапі країна має дуже швидко підготуватись до зими.

На сьогоднішній нараді під головуванням першого заступника міського голови Федора Вовченка розглядалось питання переходу будинків на індивідуальне опалення всім будинком або під'їздом. Абоненти, які використовують індивідуальне опалення, можуть легко контролювати обсяги використання газу.
На нараді були присутні представники керуючих компаній, директор з капітального будівництва АТ «Чернігівгаз» Іхтіонов Дмитро, головний інженер та старший інженер компанії.
На нараді розглядали питання шляхів зменшення використання природного газу, а також нові можливості та подальші кроки в цілях економії споживання газу, конкретні заходи реконструкції теплових мереж та оптимізації подачі теплоносія. Сьогодні у Ніжині ведеться системна робота з оптимізації центральної системи опалення.
Позитивним моментом є бажання всіх зацікавлених сторін, а саме газового господарства, керуючих компаній та керівництва міста у зменшенні споживання природного газу зі збереженням надання безперебійних та якісних послуг населенню.
За результатами наради на цьому тижні заплановані зустрічі з мешканцями будинків, огляд районів міста для планування майбутніх заходів.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини