Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 16:19:29

За 3 місяці «Чернігівгаз Збут» поставив бізнесу майже мільйон кіловат-годин електроенергії та понад 130 тисяч кубів газу

16.06.2022   15:51Агенцiя

Незважаючи на напружену ситуацію в державі, ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», у березні-травні цього року забезпечив своїх бізнес-клієнтів енергоносіями на 100%.

Протягом вказаного періоду компанія поставила для потреб бізнесу та бюджетних установ більше 130 тис. м3 природного газу та майже 1 млн кВт*год електричної енергії. Енергоносії споживали бюджетні організації, підприємства аграрного сектору, харчової промисловості та побутового обслуговування.
 
«Сьогодні підприємства регіону знаходяться в стані тотальної перебудови своєї роботи: від сировинних і технологічних підходів до логістичних ланцюжків. На жаль, чимала кількість підприємств-виробників ще не повернулася до повноцінної роботи. Тож, щоб підтримати бізнес у цей скрутний час, ми прийняли рішення не застосовувати штрафних санкцій за несвоєчасну оплату», — підкреслив директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» В’ячеслав Зозуль.
 
Інший спосіб підтримки бізнесу — знижки на енергоресурси до 10 %. Клієнти, які відповідально ставляться до договірних обов’язків та сплачують за енергоресурси у встановлені строки, можуть розраховувати на знижки:
·    газ: -5% при подекадній оплаті та -10% при передоплаті;
·    електроенергія: -1% при подекадній оплаті та -2% при передоплаті.
 
Попри всі складності воєнного часу, компанія намагається знаходити ресурс за оптимальною ціною й у договірних обсягах. Адже бізнес має працювати — це внесок у надійний економічний тил для держави, що боронить свою територію.
 

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини