Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 05:50:41

За 3 місяці «Чернігівгаз Збут» поставив бізнесу майже мільйон кіловат-годин електроенергії та понад 130 тисяч кубів газу

16.06.2022   15:51Агенцiя

Незважаючи на напружену ситуацію в державі, ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», у березні-травні цього року забезпечив своїх бізнес-клієнтів енергоносіями на 100%.

Протягом вказаного періоду компанія поставила для потреб бізнесу та бюджетних установ більше 130 тис. м3 природного газу та майже 1 млн кВт*год електричної енергії. Енергоносії споживали бюджетні організації, підприємства аграрного сектору, харчової промисловості та побутового обслуговування.
 
«Сьогодні підприємства регіону знаходяться в стані тотальної перебудови своєї роботи: від сировинних і технологічних підходів до логістичних ланцюжків. На жаль, чимала кількість підприємств-виробників ще не повернулася до повноцінної роботи. Тож, щоб підтримати бізнес у цей скрутний час, ми прийняли рішення не застосовувати штрафних санкцій за несвоєчасну оплату», — підкреслив директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» В’ячеслав Зозуль.
 
Інший спосіб підтримки бізнесу — знижки на енергоресурси до 10 %. Клієнти, які відповідально ставляться до договірних обов’язків та сплачують за енергоресурси у встановлені строки, можуть розраховувати на знижки:
·    газ: -5% при подекадній оплаті та -10% при передоплаті;
·    електроенергія: -1% при подекадній оплаті та -2% при передоплаті.
 
Попри всі складності воєнного часу, компанія намагається знаходити ресурс за оптимальною ціною й у договірних обсягах. Адже бізнес має працювати — це внесок у надійний економічний тил для держави, що боронить свою територію.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини